KINGLEADER Technology Company

KINGLEADER Technology Company

Şirket ayrıntıları
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: KINGLEADER
No. Çalışanları: 120~150 İnsanlar
Yıllık satış: US$ 9 Milyon - US$ 10 Milyon
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Şirket tanımı

KINGLEADER TECHNOLOGY COMPANY, ISO sertifikalı çok fonksiyonlu bir kuruluştur.Çok çeşitli yenilikçi ve sağlam giriş cihazlarının ve self servis terminallerinin Ar-Ge, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetiyle ilgileniyoruz.

Başlıca ürünlerimiz bankacılık, finans, telekomünikasyon, imalat, havacılık, kamu güvenliği, eğitim gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılan sağlam klavyeler, sağlam tuş takımları, sağlam trackball'lar, sağlam dokunmatik pedler, dokunmatik ekran kioskları, iPad standı, tablet standı vb. , tıbbi bakım, hükümet, askeri ve diğer zorlu ortamlar.

Ayrıca, müşterilerine OEM ve ODM üretimi sunmak işimizin önemli bir parçasıdır.Biz teknik arka plan çeşitlendirilmiş deneyimli mühendis ve teknisyen bir grup ile övünme.Bu nedenle, numunelerinize veya fikirlerinize göre ürünler yapabiliriz.

Üstün kalite ve zamanında teslimat, sürekli takip ettiğimiz hedeflerdir.Hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Bu amaçla ISO9001: 2015 doğrultusunda sıkı bir kalite kontrol sistemi uyguladık.Her ürün sevkıyattan önce test edilmelidir.

Üstün kalite ve iyi hizmet sayesinde, ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında hem de satmak.Biz "işbirliği, dürüstlük, karşılıklı güven, karşılıklı yarar" ilkesini takip ediyoruz.Biz içtenlikle dünya çapında müşterilerden soruşturma edilir.

Sertifika
Standart:ISO9001:2015
Sayı:10133854Q
Yayımlanma tarihi:2017-09-08
Bitiş tarihi:2020-09-07
Kapsam/Aralık:R&D,PRODUCTION,SALE AND SERVICE OF MILITARY/INDUSTRIAL/MEDICAL KEYBOARD,KEYPAD,TRACKBALL,TOUCHPAD,TABLET STAND AND TOUCHSCREEN KIOSK
Tarafından verilen:Certification Europe
Standart:RoHS(Metal Keyboard & Keypad & Trackball & Touchpad)
Sayı:AST-0104053ROHS
Yayımlanma tarihi:2017-07-01
Bitiş tarihi:
Kapsam/Aralık:Metal Keyboard,Keypad,Trackball and Touchpad
Tarafından verilen:AST Testing Services (Shenzhen) Co.,Ltd
sohbet
Teklif isteği
Dil değiştir